👷‍♂️ Zlecenia budowlane od inwestorów? Mamy to!

Zlecenia budowlane podkarpackie

Masz działalność w branży budowlanej i działasz w woj. podkarpackim? Szukasz miejsca w Sieci ze zleceniami budowlanymi Pogotowie budowlane to serwis stworzony właśnie z myślą o Tobie!

To właśnie tu znajdziesz linki do wszystkich najlepszych serwisów ze zleceniami budowlanymi - nie tylko w woj. podkarpackim! Sprawdź także zlecenia budowlane z woj. małopolskiego i lubelskiego.

Building Companion
serwis polecany ⭐
Platforma łącząca inwestorów i wykonawców. Posiadasz firmę budowlaną? Utwórz bezpłatny profil w mniej niż 2 minuty i otrzymuj zlecenia budowlane od zdecydowanych inwestorów.
Oferteo
W Oferteo znajdziesz tablicę z ogłoszeniami różnych zleceń, w tym budowlanych. Po utworzeniu profilu, możesz złożyć własną ofertę.
OLX
Serwis występujący kiedyś pod nazwą Tablica.pl, dzisiaj znany wszystkim jako OLX. Duża baza ogłoszeń, w tym zleceń budowlanych.
Ekspert Budowlany
Ogłoszenia budowlane w Twojej okolicy. Serwis przekierowuje do ogłoszeń z Oferteo.
Oferia
Szeroka baza ofert, w tym zleceń budowlanych. Po zalogowaniu, można wysłać własną ofertę wraz z wyceną.

W serwisach ze zleceniami budowlanymi znajdziesz setki ogłoszeń od inwestorów!

Kompleksowe ułożenie kostki brukowej, kompleksowe usługi budowlane, wymiana pokrycia dachowego... Ilość zleceń budowlanych, dostępnych w serwisach z ogłoszeniami, jest naprawdę imponująca!

Byłeś kiedyś w sytuacji, gdy klient w ostatniej chwili zrezygnował ze zlecenia? Dzięki serwisom z ogłoszeniami od inwestorów możesz również wypełnić takie "luki" w kalendarzu - wszystko dzięki temu, że znajdziesz tam oferty, w których termin skorzystania z oferty jest możliwy "od zaraz"!

Wielu inwestorów poszukuje wykonawcy właśnie w Sieci. Jest to dla nich bardzo "wygodne", ponieważ raz publikując ogłoszenie, mają niemal gwarancję uzyskania dziesiątek ofert! Niezależnie od tego, czy chodzi o ocieplenie budynku (powierzchnia prac kilkaset m2), układanie parkietu (powierzchnia prac kilkadziesiąt m2), czy budowa domu - zlecenie osoby prywatnej (termin realizacji w ciągu kilku miesięcy) - każde zlecenie to źródło dodatkowego dochodu!

Elementy zlecenia budowlanego

Zlecenia budowlane, dostępne w serwisach z ogłoszeniami, mają dość uporządkowaną strukturę (co ułatwia ich wyszukiwanie). Do ich elementów zaliczają się:

  • zakres zlecenia (np. ocieplenie ścian i stropów),

  • powierzchnia prac,

  • informacja o tym, kto zajmuje się dostawą materiału,

  • rodzaj obiektu (dom, obiekt usługowy, mieszkanie),

  • termin rozpoczęcia prac,

  • materiał instalacji,

  • problem zleceniodawcy (np. cieknący zlew, jego niedrożność),

  • czas trwania problemu,

  • zakupy po stronie wykonawcy (np. farby, płytki, zlew),

  • materiał instalacji.

Zlecenia różnią się między sobą zakresem i powierzchnią prac. Jeżeli chodzi o dom jednorodzinny, powierzchnia prac potrafi wynieść kilkaset m2 (szczególnie gdy prace budowlane obejmują również teren na zewnątrz). W obiekcie usługowym czy mieszkaniu powierzchnia lokalu jest najczęściej mniejsza, więc i specyfika wykonywania prac jest inna.

O co warto dopytać, ubiegając się o zlecenie budowlane?

Mimo że ogłoszenia w serwisach ze zleceniami budowlanymi są raczej dobrze skonstruowane, nierzadko brakuje w nich informacji niezbędnych do stworzenia oferty.

Materiały budowlane - czy są po stronie specjalisty? Typ nieruchomości - czy chodzi o dom w stanie deweloperskim, a może surowym zamkniętym? Jeżeli dach jest dwuspadowy, rodzaj pokrycia dachowego to blachodachówka, jaka jest powierzchnia prac? Jeżeli remontowany ma być dom jednorodzinny, powierzchnia budynku to...?

Zobacz, ile potrafi być niewiadomych! Warto jak najszybciej uzyskać komplet informacji, by przygotować od razu kompletną wycenę.

Pozyskuj zlecenia budowlane i nowych klientów - szybko i skutecznie!

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. Pogotowie Budowlane.
crossmenu