👷‍♂️ Zlecenia budowlane od inwestorów? Mamy to!

Zlecenia budowlane mazowieckie

Jesteś wykonawcą prac budowlanych i działasz w województwie mazowieckim? Masz moce przerobowe na nowe zlecenia budowlane i szukasz nowych klientów? Zobacz najlepsze serwisy ze zleceniami budowlanymi!

Wykorzystaj ich możliwości, by zapełnić swój kalendarz na wiele tygodni do przodu! Jeżeli działasz natomiast na większym terenie, polecamy Ci zajrzeć również na strony ze zleceniami w woj. łódzkim i lubelskim.

Building Companion
serwis polecany ⭐
Platforma łącząca inwestorów i wykonawców. Posiadasz firmę budowlaną? Utwórz bezpłatny profil w mniej niż 2 minuty i otrzymuj zlecenia budowlane od zdecydowanych inwestorów.
Oferteo
W Oferteo znajdziesz tablicę z ogłoszeniami różnych zleceń, w tym budowlanych. Po utworzeniu profilu, możesz złożyć własną ofertę.
OLX
Serwis występujący kiedyś pod nazwą Tablica.pl, dzisiaj znany wszystkim jako OLX. Duża baza ogłoszeń, w tym zleceń budowlanych.
Ekspert Budowlany
Ogłoszenia budowlane w Twojej okolicy. Serwis przekierowuje do ogłoszeń z Oferteo.
Oferia
Szeroka baza ofert, w tym zleceń budowlanych. Po zalogowaniu, można wysłać własną ofertę wraz z wyceną.

Jak w prosty sposób pozyskać nowe zlecenia budowlane?

Zastanawiasz się, co zrobić, by zdobyć nowe zlecenia? Aktywne korzystanie z portali z ogłoszeniami zleceń to świetna metoda na pozyskanie klientów!

Wśród prac budowlanych, które są do oddelegowania, znajdziesz m.in.:

 • wykonanie prac wykończeniowych,

 • instalacja szczelnego zbiornika na szambo,

 • wykonanie prac konstrukcyjnych,

 • wykonanie kompleksowych prac fundamentowych,

 • kompleksowe prace żelbetowe,

 • kompleksowe prace murarskie.

Oczywiście, są to tylko wybrane prace budowlane - jest ich zdecydowanie więcej!

Zlecenia budowlane - czym się różnią?

Jak już wiesz, ogłoszeń w serwisach ze zleceniami jest naprawdę wiele. W jaki sposób - możliwie jak najszybszy - znaleźć te, które będą Ci odpowiadać pod każdym względem?

Warto zastosować wyszukiwanie na podstawie określonych kryteriów. Mogą być to np.:

 • zakres zlecenia (np. usługa postawienia ścian działowych z dostawą materiałów),

 • rodzaj obiektu (mieszkanie/dom jednorodzinny),

 • powierzchnia prac,

 • termin skorzystania z oferty (do uzgodnienia),

 • informacje dodatkowe (np. stan budynku - nieruchomość w standardzie deweloperskim + powierzchnia obiektu).

W przypadku zleceń na kompleksowe prace, o szerszym zakresie (np. w przypadku prac wykończeniowych czy aranżacyjnych), klient składa zapytanie ofertowe często jako generalny wykonawca. Czy to coś zmienia? Dla potencjalnego wykonawcy z pewnością to, że - jeżeli się sprawdzi - być może zyska więcej zleceń od tej samej osoby.

Znalazłeś zlecenie, które chcesz pozyskać? Co dalej?

Przypuśćmy, że znalazłeś idealne zlecenie budowlane... Odpowiadają Ci: rodzaj obiektu (dom jednorodzinny), powierzchnia obiektu (do 200 m2), zlecenie polega na wykonaniu przyłącza kanalizacji, czym się zajmujesz...

Co dalej? Po prostu złóż ofertę!

Przedmiot zlecenia naprawdę trudno "dobrać" idealnie do swojej działalności, więc tym bardziej - im szybciej złożysz ofertę, tym większa szansa, że Twoja firma zostanie wybrana do wykonania prac!

A co w sytuacji, w której ogłoszenie jest mało precyzyjne...? Np. widzisz zlecenie na remont dachu (gdzie rodzaj dachu: wielospadowy, rodzaj pokrycia dachowego: papa) i - mimo tych informacji - wciąż nie masz wystarczających danych do stworzenia oferty? Nie obawiaj się dopytać o szczegóły (w tym przypadku np. rodzaj nowego pokrycia dachowego, informacje o stanie budynku itd.).

Aplikuj o zlecenia i podpisuj kolejne umowy z klientami!

Widzisz zlecenie na kompleksowe prace budowlane w obiekcie, jakim jest dom jednorodzinny (powierzchnia budynku 150m2)? A może rodzaj budynku, w którym mają być prowadzone prace wykończeniowe, to obiekt przemysłowy (stan obiektu - surowy zamknięty)?

Aplikuj o te zlecenia, które Cię interesują i wymagania klienta są dla Ciebie do przyjęcia!

Powodzenia w pozyskiwaniu nowych zleceń!

 

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. Pogotowie Budowlane.
crossmenu